گوشی های آینده گوگل با بدنه سرامیکی عرضه می شوند

گوشی های آینده گوگل با بدنه سرامیکی عرضه می شوند

گزارش های جدید نشان می دهد گوگل قصد دارد سری جدید پیکسل را با بدنه سرامیکی عرضه کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل با عرضه پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو مسیر جدیدی را در تولید گوشی‌های هوشمند آغاز کرد. این گوشی ها با ظاهری منحصر به فرد و جدید در پیکسل 6a نیز ارائه شدند. اخیرا خبرهایی در مورد تصمیمات جدید گوگل منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت سرمایه گذاری های جدیدی را روی طراحی گوشی های نسل جدید انجام داده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده توسط فون آرنا قرار است گوشی های آینده گوگل توسط شرکت فاکسکان، سازنده آیفون های اپل ساخته شود. گوشی های جدید گوگل احتمالاً از نوع تاشو هستند که نام آن ها در حال حاضر نوت پد یا فیلم پیکسل فولد است. تاکنون اطلاعات مختلفی از پیکسل تاشو گوگل و جزئیات دوربین آن منتشر شده است.

پست یکی از افشاگران خوشنام خبرهای فناوری به نام DigitalChatStation نشان می دهد گوشی های پرچمدار جدید گوگل با بدنه سرامیکی ساخته خواهند شد. گوگل تاکنون از مواد مختلفی مانند پلاستیک، شیشه و فلز در ساخت گوشی‌های هوشمند خود استفاده کرده است. اما تاکنون هیچ مدلی از نوع سرامیکی عرضه نشده است. البته شرکت های دیگر گوشی هایی با بدنه سرامیکی عرضه کردند.

طبق خبرهای منتشر شده محصول جدید گوگل دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و یک دوربین دوم با قابلیت بزرگنمایی پریسکوپی خواهد بود. همچنین تراشه این گوشی نیز از نوع تنسور ۲ اختصاصی گوگل است. در برخی از گزارش ها نیز به این نکته اشاره شده است که پرچمدار بعدی گوگل می تواند با گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ رقابت کند.