کارمند سابق توییتر از احتمال قطعی این شبکه اجتماعی در طول جام جهانی خبر داد

کارمند سابق توییتر از احتمال قطعی این شبکه اجتماعی در طول جام جهانی خبر داد

یکی از کارمندان توییتر اخیرا طی اظهار نظری جدید اعلام کرد این شبکه اجتماعی در طول مسابقات جام‌جهانی با یک قطعی بزرگ و عدم دسترسی برای کاربران مواجه خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کارمند سابق توییتر که خود را نسبت به رویدادهای بزرگ آگاه می داند اعلام کرد توییتر در طول جام جهانی با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

طبق گزارش گاردین این فرد که نخواسته نامش فاش شود می گوید نسبت به عملکرد مرکز کنترل در این شرکت و همچنین مسائلی مانند نظارت بر مرکز داده اطلاع دارد. این فرد در مورد آینده توییتر گفته است با توجه به کمبود نیرو و کاهش تعداد کارکنان، توییتر دوران سختی را در این دوره از بازی ها تجربه خواهد کرد.

این افشاگر می گوید ممکن است اتفاقاتی مانند حادثه ای خاص و یا واکنش نادرست به سرویس بصورت خاص روی دهد. در طول ۲۹ روز مسابقات جام جهانی به احتمال ۹۰ درصد تمامی کاربران مشکل پیش آمده را تجربه خواهند کرد.

در حال حاضر توان توییتر برای حل مشکلات مربوط به زیرساخت و یا پاسخگویی به آنها به دلیل کاهش کارمندان بسیار ضعیف شده است. ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل توییتر از زمان ورود به این شبکه اجتماعی بسیاری کارکنان آن را اخراج کرده است.

بیشترین تعدیل نیرو در توییتر در بخش فرماندهی این پلتفرم اتفاق افتاده است. گفته شده حدود یک سوم این تیم در هفته پیش رو این شرکت را ترک کرده باشند. این کارمند سابق در پاسخ به سوال اینکه اکنون چه باید کرد تا بتوان مشکل احتمالی را برطرف کرد گفت: هیچ کاری، توییتر باید هفته ها قبل برای مقابله با آنها کارهایی را انجام می داد.