کاربران اینستاگرام می توانند از بخش ریلز کمک مالی جمع آوری کنند

کاربران اینستاگرام می توانند از بخش ریلز کمک مالی جمع آوری کنند

قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران کمک می کند تا بتوانند از طریق بخش Reels کمک های مالی را دریافت کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژگی جدید اینستاگرام که در 30 کشور دنیا فعال خواهد شد کمک مالی و اهدای آن را به بیش از یک و نیم میلیون موسسه غیر انتفاعی امکان پذیر خواهد کرد. پیش از این کاربران تنها در بخش استوری و پخش زنده می توانستند از این قابلیت استفاده کنند.

متا در مراسمی در ارتباط با روز زمین از این طرح رونمایی کرد. به گزارش این شرکت تاکنون از طریق اینستاگرام و فیسبوک کمک مالی ۱۵۰ میلیون دلاری برای محافظت از محیط زیست و کمک به مقابله با تغییرات اقلیمی جمع‌آوری شده است. به گفته متا کلیه هزینه های مربوط به پروژه های گرد آوری اعانه توسط این شرکت انجام می گیرد تا کمک های مالی کاربران به موسسات غیر انتفاعی تعلق بگیرد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام پیش از این در سال ۲۰۲۰ پشتیبانی از جمع آوری اعانه را به پخش زنده آورده بود. البته بعد از آن اعلام کرد روش جدیدی برای ایجاد پروژه های جمع آوری کمک به طور مستقیم به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد کرد. با توجه به اینکه هنوز به طور رسمی این قابلیت به بخش ریلز اضافه نشده است به نظر می‌رسد برخی کاربران زودتر از بقیه امکان دسترسی به این قابلیت را داشته اند.