واکنش اپل به باگ دوربین آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس

واکنش اپل به باگ دوربین آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس

اپل در مورد باگ موجود در دوبین های آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس بیان کرد این یک مشکل نرم افزاری است و با انتشار آپدیت برطرف میشود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل اعلام کرد از مشکل دوربین آیفون ۱۴ پرو و پرومکس اطلاع دارد و طب چند روز آینده یک آپدیت نرم افزاری برای رفع آن منتشر می کند. مشکل دوربین این گوشی ها لرزش لنز است که توسط کاربران گزارش شد.

طبق اعلام اپل مشکل بوجود آمده نرم افزاری است و برای حل آن نیاز به مراجعه حضوری به مراکز این شرکت نخواهد بود. بخش سخت افزاری این گوشی ها مشکلی ندارد و این باگ با آپدیت نرم افزاری اصلاح میشود.

کاربران این دو گوشی در زمان استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث متوجه لرزش دوربین شدند. پس از آن نیز تصویر محو میشود. اپل برای اطمینان کاربران که مشکل ایجاد شده سخت افزاری نیست اعلام کرد به زودی به روز رسانی نرم افزاری این مشکل را حل میکند. البته این باگ در دوربین گوشی های آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس وجود ندارد و در او های شخص ثالث مانند اینستاگرام و تیک تاک وجود دارد.

اپل در مورد اینکه آیا باید تعمیر دستگاههای دارای این مشکل را به تعمیرکاران مجاز مراجعه کرد یا خیر گفت تنها کار کاربران مثل یک آپدیت جدید است که تا چند روز دیگر منتشر می شود. این مشکل به سخت افزار دستگاه آسیبی وارد نکرده است.