نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی A سامسونگ با بهبودهایی در دوربین و نمایشگر از راه میرسند

نسل جدید گوشی‌های سری گلکسی A سامسونگ با بهبودهایی در دوربین و نمایشگر از راه میرسند

گوشی های جدید سری گلکسی A سامسونگ به زودی معرفی خواهند شد و به نظر می‌رسد سامسونگ در این گوشی های پایین رده از فناوری 5G استفاده کرده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق گزارشهای یک منبع آگاه برخی از مشخصات و ویژگی های گوشی های گلکسی A پیش از رونمایی مشخص شده است

طبق این گزارش گوشی های سری آ نسبت به مدل های قبلی بهبودهایی را تجربه خواهند کرد. به عنوان مثال گرانترین محصول این خانواده گلکسی  A73 5Gخواهد بود که در نسل جدید مجهز به نرخ نوسازی 120 هرتزی است. همچنین از چیپست اسنپدراگون 750G  بهره می برد و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی آن با شارژ سریع سیمی ۲۵ واتی عرضه خواهد شد

چهار دوربین قرار گرفته در پنل پشتی شامل یک سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و دو دوربین ۸ و ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. به نظر می رسد سامسونگ در سری جدید گوشی ها از دوربین های چهارگانه استفاده میکند. در گلکسی A53 5G نیز از تراشه اگزینوس ۱۲۰۰ و نمایشگر فول اچ دی پلاس با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز استفاده شده است. دوربین های پنل پشتی نیز شامل سنسورهای 64 و 12 مگاپیکسلی و دو سنسور ۵ مگاپیکسلی خواهد بود. تراشه آن نیز دیمنسیتی 720 و یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۱۵ واتی عرضه می‌شود.

دوربین های عقب نیز شامل سنسور اصلی ۴۸ به همراه دوربین های ۸+۵ و ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. گوشی A23 5G نیز با چیپ دیمنسیتی 700 و نرخ نوسازی ۹۰ هرتز به بازار خواهد آمد. دوربین های اصلی قاب عقب نیز شامل سنسور ۵۰ مگاپیکسلی، یک دوربین ۸ مگاپیکسلی و 2 دوربین 2 مگاپیکسلی خواهد بود.