قابلیت جدید اینستاگرام نمایش استوری ها را محدود میکند

قابلیت جدید اینستاگرام نمایش استوری ها را محدود میکند

اینستاگرام روی قابلیت جدیدی در رابطه با نمایش استوری ها کار می کند که در آن تنها سه استوری به کاربران نمایش داده می شود و در صورت انتخاب گزینه نمایش همه See All می توان در بالای صفحه تمام استوری ها را مشاهده کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، استوری از بخش‌های جذاب و قابل توجه اینستاگرام محسوب میشود. اما این پلتفرم قصد دارد محدودیت هایی را برای نمایش استوری به کاربران ایجاد کند. طبق گفته یکی از کاربران برزیلی اینستاگرام در طرح جدید این شبکه اجتماعی کاربران تنها امکان نمایش سه استوری را خواهند داشت و تنها در صورت استفاده از دکمه جدید See All میتوان بقیه استوری ها را نیز مشاهده کرد. البته پس از نمایش این سه استوری به طور خودکار استوری های مربوط به کاربر بعدی نمایش داده می‌شود.

این قابلیت در ارسال استوری های کاربران تاثیری ندارد و هنوز به طور همزمان می توان صد استوری به اشتراک گذاشت. اما به نظر می رسد این تغییر تاثیر زیادی روی تجربه کاربری آنها خواهد داشت. اکنون با استفاده از آن صفحه نمایش استوری ها کمی مرتب تر بنظر می رسد. از طرفی تولید کنندگان محتوا در استفاده از استوری به عنوان روش تبلیغ نیز دچار محدودیت خواهند شد. اینستاگرام اکنون در حال آزمایش این ویژگی است و احتمالا در آینده آن را در دسترس عموم قرار خواهد داد.