فیلتر نمایش پیام های خوانده نشده به نسخه بتای واتساپ دسکتاپ اضافه می شود

فیلتر نمایش پیام های خوانده نشده به نسخه بتای واتساپ دسکتاپ اضافه می شود

واتساپ به عنوان یکی از پرکاربردترین پیام رسان در جهان اکنون طی رقابت با برخی رقبای خود مانند تلگرام ویژگی های جدیدی را به پیام رسان خود اضافه کرده است. از مهمترین ویژگی آن در نسخه دسکتاپ می توان به فیلتر پیام های خوانده نشده در نسخه بتا اشاره کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از XDA Developers، فیلتر جدید واتساپ دسکتاپ به صورت آزمایشی به نسخه بتا اضافه شده و احتمالا در آینده تمام کاربران می توانند از آن استفاده کنند. این فیلتر به صورت دکمه جدیدی در گوشه سمت راست نوار جستجوی این برنامه دیده می‌شود که با کلیک بر روی آن تنها پیام های خوانده نشده نمایش داده خواهند شد.

از طرفی در زمان ظاهر شدن گزینه  Clear Filterمشخص میشود پیامی برای خوانده شدن وجود نداشته است. سپس با کلیک مجدد روی آن دوباره تمامی پیام ها قابل مشاهده خواهد بود. کاربرانی که پیام های زیادی در واتساپ دریافت می کنند می توانند از این ویژگی استفاده کنند. این قابلیت کمک می کند تا در صورت وجود پیام های خوانده نشده قدیمی، آنها نیز مجدداً مشاهده شوند.

ممکن است واتساپ در زمان عرضه عمومی این قابلیت امکانات دیگری را نیز به آن اضافه کند و این فیلتر تنها به پیام های خوانده شده و خوانده نشده محدود نشود. واتساپ تاکنون قابلیت های زیادی را برای کاربران ارائه کرده است از مهمترین آنها میتوان به ارسال فایل های حجیم، تشکیل گروه های بزرگتر و واکنش با ایموجی به پیام ها اشاره کرد.