سرویس موسیقی کلاسیک اپل با نام Apple Classical منتشر خواهد شد

سرویس موسیقی کلاسیک اپل با نام Apple Classical منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده در مورد سرویس موسیقی کلاسیک مستقل اپل احتمالاً نام این سرویس Apple Classical خواهد بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نسخه بروزرسانی بتای Android Apple Music نشان می‌دهد احتمالاً اپل در آینده از سرویس موسیقی کلاسیک خود رونمایی خواهد کرد. طبق گزارش منتشر شده توسط reviewgeek اپل Primephonic توسط کوپرنیکی ها در سال گذشته خریداری شده بود. این شرکت پیش از این به کاربران خود تجربه یک موسیقی جدید را در آینده نزدیک قول داده بود.

طبق وعده اپل احتمالاً تمامی ویژگی های محبوب این سرویس مانند آهنگ های انحصاری و کتابخانه موسیقی به اپ جدید این شرکت منتقل خواهد شد. کشف این اپ نیز توسط وبسایت 9to5Google انجام گرفته است. هنگام بررسی فایل ها مشخص شد برخی از این فایل ها به اپل کلاسیکال همان اپلیکیشن جدید اپل ارجاع شده بودند. البته امکان دارد اپل در هنگام عرضه آن نام دیگری را برای آن انتخاب کند.

استفاده از یک سرویس خاص برای موسیقی کلاسیک می تواند برای علاقمندان آن لذت بخش باشد. البته موسیقی کلاسیک به دلیل اطلاعات اضافی زیادی که دارد نمی تواند به راحتی در دسته های خاص بر اساس نام هنرمند، نام آلبوم و ژانر دسته بندی شود. از طرفی ممکن است هر آهنگ و یا آهنگساز هزاران اجرای ضبط شده جدید داشته باشد. همچنین سرویس جدید می تواند ظرفیت های بیشتری برای جستجو ارائه کند. استفاده از سرویس های اختصاصی برای کاربران آسان تر بوده و می تواند تجربه بهتری را برای آنها فراهم کند.