ساعت هوشمند Watch GS3 آنر به همراه یک هدفون کاملا بی سیم معرفی شد

ساعت هوشمند Watch GS3 آنر به همراه یک هدفون کاملا بی سیم معرفی شد

آنر در جریان رویداد ان MWC 2022 از یک ساعت هوشمند به نام Watch GS3 یک هدفون کاملا بی سیم Earbuds 3 Pro‌ رونمایی کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آنر در مراسم کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۲ علاوه بر گوشیهای پرچمدار خود از یک ساعت هوشمند به نام ایر باد بی سیم به نام Earbuds 3 Pro‌ نیز رونمایی کرده است.

این ساعت هوشمند مجهز به نمایشگر ۱.۴۳ اینچی و بدنه ای از جنس فولاد ضد زنگ است که با بندهای چرمی عرضه خواهد شد. نسخه دیگر از این ساعت هوشمند به نام Midnight Black‌ با بند پلاستیکی وارد بازار می شود. آنر اوایل سال جاری از این ساعت در چین رونمایی کرده بود. از مهمترین قابلیت های ساعت هوشمند جدید میتوان به حسگر نوری ۸ کاناله با هدف سنجش ضربان قلب، اندازه گیری سطح اکسیژن خون و همچنین پایش خواب اشاره کرد.

در این ساعت از گیرنده GNSS با فرکانس دوگانه اسفاده شده که می‌تواند از ۵ استاندارد موقعیت‌یابی جهان پشتیبانی کند. محصول دیگر آنر در این مراسم ایر باد کاملاً بی‌سیم به نام Earbuds 3 Pro‌ که با قابلیت حذف نویز محیطی و همچنین اندازه گیری دمای بدن توسعه داده شده است. این هدفون بی سیم می تواند بهمراه کیس شارژ تا ۲۴ ساعت شارژ نگه دارد. ایربادز ۳ پرو با قیمت ۱۹۹ یورو به بازار عرضه خواهد شد. اما هنوز در مورد زمان ورود آن به بازار اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.