رندرهای گلکسی واچ 5 طراحی آن را پیش از رونمایی نشان می دهد

رندرهای گلکسی واچ 5 طراحی آن را پیش از رونمایی نشان می دهد

اخیراً رندرهایی از سری جدید ساعت های هوشمند سامسونگ منتشر شده است که از طریق آن می توان به طراحی و رنگ های متنوع آن پی برد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایوان بلس به عنوان یکی از منابع معتبر دنیای فناوری رندرهایی از ساعت گلکسی واچ ۵ سامسونگ منتشر کرده است. این در حالی است که سامسونگ قصد دارد هفته آینده از این سری ساعت ها رونمایی کند. همچنین در این مراسم گوشی های تاشو جدید این شرکت نیز به همراه ایرباد بی‌سیم بادز ۲ پرو نیز معرفی می شوند.

پیش از این نیز ایوان بلس بارها رندرهای مربوط به نسل جدید ساعت های هوشمند سامسونگ را منتشر کرده بود. در این رندرها شاهد وجود رنگ های متنوع سری گلکسی واچ ۵ هستیم. همچنین مدل پرو دو رنگ عرضه خواهد شد و نسخه استاندارد نیز با پنج رنگ مختلف وارد بازار میشود. طراحی مدل استاندارد و نسخه پرو نسبتا متفاوت است.

گلکسی واچ ۵ پرو شامل نسخه ۴۵ میلی متری است. نسخه استاندارد نیز در نسخه‌های 40 و 44 میلیمتری عرضه میشود. در این سری از ساعت ها از دو دکمه فیزیکی استفاده شده است که میان آنها یک حفره برای قرارگیری میکروفون دیده می شود. در گزارش‌های قبلی آمده بود مدل پرو می‌تواند تا ۳ روز شارژدهی داشته باشد. سامسونگ برای مدل وای فای این محصول قیمت 430 یورو را انتخاب کرده است و مدل استاندارد نیز نسبت به سری قبل گلکسی واچ۴ تنها ده یورو گران تر خواهد بود.