رندرهای پتنت ساعت هوشمند متا به صورت سه بعدی به نمایش گذاشته شد

رندرهای پتنت ساعت هوشمند متا به صورت سه بعدی به نمایش گذاشته شد

تصاویر مربوط به ساعت هوشمند متا که اخیراً پتنت آن ثبت شده است به صورت سه بعدی منتشر شد. این رندرها توسط سارنگ شیت طراحی و شکل ظاهری آن به صورت سه بعدی نمایش داده شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ساعت هوشمند متا با قابلیت جدا شدن نمایشگر در سایت گواهی حق اختراع محصول به ثبت رسید. این محصول که با نام متا بند شناخته می‌شود مجهز به نمایشگر جداشدنی است. اکنون هنرمندی به نام سارنگ شیت از این طراحی رندر های سه بعدی تهیه کرده تا بتواند طراحی بسیار نامتعارف آن را نشان دهد. به طوری که با نگاه اول متوجه وجود بندهایی شبیه به سیم به جای بند های معمولی در این ساعت هستیم.

نمایشگر این ساعت نیز بسیار بزرگ به نظر می‌رسد. متا یک دوربین سلفی برای برقراری تماس های ویدیویی در بریدگی قطره ای بالای آن قرار داده است. پیش از این نیز عنوان شد که ممکن است متا در قسمت دوربین سلفی و در آن جایگاه کوچک از یک دوربین با کیفیت استفاده کند. اما طبق رندرها به نظر می رسد در بخش پشتی دستگاه شاهد دوربین با کیفیت تر خواهیم بود. احتمالاً متا در آینده به کلیه کاربران این ساعت ‌هوشمند اجازه خواهد داد تا عکس های گرفته شده خود را از طریق آن در شبکه‌های اجتماعی این شرکت منتشر کنند. علاوه بر آن بسیاری معتقدند متا بند نیز مانند صفحه نمایش واقعیت افزوده این شرکت که اکنون در مرحله توسعه قرار دارد دروازه دیگری برای ورود به متاورس خواهد بود.