تیشرت ورزشی شیائومی با قابلیت محافظت در برابر ویروس و اشعه رونمایی شد

تیشرت ورزشی شیائومی با قابلیت محافظت در برابر ویروس و اشعه رونمایی شد

شیائومی اخیراً یک لباس ورزشی با نام Performance T-shirt عرضه کرده است که می‌تواند در برابر نفوذ ویروس و باکتری و همچنین اشعه ماورا بنفش از فرد محافظت کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، لباس ورزشی شیائومی با نام Performance T-shirt معرفی و عرضه آن از طریق وب سایت این شرکت انجام گرفته است. قرار است این لباس برای اولین بار در هند عرضه شود. بافت ویژه این لباس از فرد در برابر اشعه ماورای بنفش ویروس و باکتری ها محافظت خواهد کرد. به این ترتیب می توان از آن در فضای باز برای فعالیت‌های ورزشی استفاده کرد. وزن آن بسیار پایین و از فناوری ضدمیکروبی Ultra-Fresh به همراه +Dritech بهره می برد.

این فناوری در برابر شستشو و فعالیت های ورزشکار خاصیت خود را از دست نخواهد داد. همچنین فناوری +Dritech باعث شده است تا پارچه این لباس دارای ساختاری نفوذپذیر باشد. مهمترین مزیت این لباس محافظت از فرد در برابر اشعه UVA و UVBا ست که آن را مخصوص فعالیت های فضای باز می‌کند. برای ساخت این تی شرت از نخ با پوشش ضد ویروس استفاده شده به طوری که فناوری بافت آن نیز با منافذ کمتر از ۱۲۰ نانومتر امکان نفوذ ویروس را غیر ممکن خواهد کرد. شیائومی برای این تیشرت قیمت 20.10 دلار را انتخاب کرده اما هم اکنون کاربران هندی می توانند تنها با قیمت ویژه ۹.۳۷ دلار آن را خریداری کنند.