تغییرات جدید در عملکرد فید هوم اینستاگرام

تغییرات جدید در عملکرد فید هوم اینستاگرام

اینستاگرام با اضافه کردن دو حالت جدید Following و Favorites به فید هوم به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد تا حق انتخاب و کنترل بیشتری در نحوه عملکرد فید هوم داشته باشند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اکنون اینستاگرام دو حالت جدید در عملکرد فید اضافه کرده است. حالت Following امکان نمایش پست های افرادی که دنبال می شوند را به وجود می آورد و ترتیب نمایش آن نیز همان ترتیب پست شدن خواهد بود. در حالت دوم که Favorites یا مورد علاقه نام دارد کاربران با نشانه گذاری حداکثر ۵۰ حساب کاربری می توانند پست های آنها را در فید جداگانه فیوریت مشاهده کنند. علاوه بر آن پست های این حساب‌های کاربری در فید بالاتر نمایش داده خواهد شد.

مدیر اینستاگرام اعلام کرد این حساب های انتخابی به عنوان لیست مورد علاقه بصورت خصوصی باقی خواهد ماند و دیگر کاربران امکان مشاهده آن را نخواهند داشت. به گفته آدام موسری در آینده با توجه به علائق کاربران پیشنهاداتی نیز در بخش مورد علاقه کاربران نمایش داده خواهد شد. بدین ترتیب احتمالا اینستاگرام در آینده قصد دارد در این بخش پست های بیشتری را در رابطه با حساب هایی که دنبال می کنید نمایش دهد. از سال گذشته تا کنون بارها موسری در مورد تمرکز این شرکت بر روی حالت های جدید صحبت کرده بود. به نظر می رسد در مدت کوتاهی این ویژگی ها در اختیار تمامی کاربران قرار بگیرد.