تصاویر زنده فاش شده ریلمی ۹ پرو پلاس و تغییر رنگ بدنه پشتی زیر نور خورشید

تصاویر زنده فاش شده ریلمی ۹ پرو پلاس و تغییر رنگ بدنه پشتی زیر نور خورشید

تصاویر جدیدی که به طور زنده از گوشی ریلمی 9 پرو پلاس منتشر شده تغییر رنگ بدنه پشتی آن زیر نور خورشید را تایید میکند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هفته آینده ریلمی به طور رسمی از سری خانواده ۹ رونمایی میکند. مشخصات و برخی قابلیت‌های احتمالی گوشی های خانواده ریلمی ۹ پیش از این بارها طی خبر های مختلف منتشر شده است.

طی گزارشی که گیزموچاینا منتشر کرده و تصاویر زنده ای که از گوشی‌های ریلمی سری ۹ پرو پلاس منتشر شده به طور کامل طراحی بدنه آن را به نمایش می گذارد. در این تصاویر کاملا مشخص است که بدنه پشتی گوشی دارای سایه ۴ رنگ و دوربین های سه گانه آن نیز تایید می شود. تغییر رنگ پنل پشتی در اثر نور خورشیدی در این تصاویر به طور کامل تایید شده است.

پیش از این برخی از مشخصات ریلمی پرو پلاس در رندر های منتشر شده مشخص بود. این گوشی شامل سه دوربین و به همراه فلش ال ای دی در پنل پشتی است. دوربین اصلی ۵0 مگاپیکسل خواهد بود که به لرزشگیر اپتیکال تصاویر نیز مجهز است. نمایشگر آن 6.43 اینچ و نرخ نوسازی آن نیز 90 هرتز خواهد بود.

دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسل است. در پنل پشتی نیز علاوه بر دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی یک دوربین 8 و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی نیز وجود دارد. تراشه گوشی جدید ریلمی دایمنسیتی 920 است و به ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه ذخیره سازی نیز مجهز است. حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر قرار دارد و همچنین فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی نیز در آن پشتیبانی خواهد شد.