برنامه ویژه اپل برای توسعه دهندگان همزمان با برگزاری کنفرانس WWDC 2022

برنامه ویژه اپل برای توسعه دهندگان همزمان با برگزاری کنفرانس WWDC 2022

کنفرانس جهانی اپل به نام WWDC 2022 از تاریخ ششم تا دهم ژوئن و به صورت آنلاین برگزار می شود. طبق گفته اپل احتمالا در کنار این کنفرانس برنامه ای نیز برای توسعه دهندگان برگزار خواهد شد و افراد حاضر در آن باید به محل برگزاری آن یعنی اپل پارک مراجعه کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، توضیحات اپل در مورد حضور توسعه‌دهندگان در وب سایت این شرکت آمده است. در پست این وبسایت می خوانیم: در تاریخ شروع آن و در کنار برگزاری کنفرانس اپل میزبان توسعه‌دهندگان در این رویداد خواهد بود. تا در کنار مهندسان و کارشناسان خود علاوه بر مشاهده ویدیوها و سخنرانی اصلی کاوش مرکز کاملاً جدید توسعه‌دهندگان نیز انجام گیرد.

به نظر می رسد مرکز توسعه دهنده اختصاصی جدید اپل در محوطه اپل پارک ساخته شده است و توسعه دهندگان می توانند به صورت رایگان در این رویداد شرکت کنند. این افراد برای ارسال درخواست خود تا ۱۹ اردیبهشت فرصت دارند و پس از آن دعوت نامه ها برای آنها تخصیص داده شده و قابل انتقال نخواهد بود. احتمالا اپل در اولین روز از این رویداد به سراغ معرفی و نمایش جدیدترین نسخه سیستم عامل های خود خواهد رفت. باید منتظر باشیم تا اپل در این مراسم iOS 16  به همراه iPadOS را معرفی کند. در کنار آن watchOS 9  برای ساعت های هوشمند و مک او اس ۱۳ برای مک ها نیز معرفی خواهند شد.