ایده جدید استارت آپ Inflection AI برای کمک به انسان در حرف زدن با کامپیوترها

ایده جدید استارت آپ Inflection AI برای کمک به انسان در حرف زدن با کامپیوترها

دو نفر از هم بنیانگذاران لینکدین و دیپ مایند با همکاری یکدیگر استارتاپ فناوری جدیدی را به نام Inflection AI تاسیس کردند. هدف از تاسیس این استارت آپ توسط این دو نابغه دنیای فناوری کمک به انسان در حرف زدن با کامپیوترها است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، راید هافمن و مصطفی سلیمان دو هم بنیانگذار لینکدین و دیپ مایند هستند. این دو قصد دارند طی ۵ سال آینده در استارتاپ Inflection AI قابلیتی را برای انسان در هفته زدن با کامپیوتر ارائه کنند

استارت آپ Inflection AI به صورت یک شرکت کوچک با مدیرعاملی سلیمان و همکاری کارن سیمونیان از همکاران وی در دیپ مایند کار خود را به صورت یک تیم متمرکز و با سرعت بالا آغاز خواهد کرد. این دو نفر از مدت‌ها قبل چنین برنامه ریزی ای را آغاز کرده بودند. پیش از این نیز اعلام شده بود مصطفی سلیمان با پیوستن به Grelock Partners با راید هافمن همکاری خواهد کرد. در حال حاضر در مورد این استارتاپ جدید اطلاعات مختصری وجود دارد. حتی مشخص نیست مخاطبان اصلی این استارتاپ چه گروهی خواهد بود. تنها اطلاعات مربوط به این استارتاپ هدف از تشکیل آن و حل یکی از مشکلات فعلی دنیای کامپیوترها خواهد بود. به نظر می رسد حتی با توسعه یک دستیار صوتی هوشمند نیز می توان تحولی عظیم در ارتباط بشر با کامپیوتر ها ایجاد کرد.