اپل واچ سری 8 با طراحی مشابه نسل قبل عرضه خواهد شد

اپل واچ سری 8 با طراحی مشابه نسل قبل عرضه خواهد شد

اخبار منتشر شده نشان می دهد اپل واچ سری ۸ دارای طراحی مشابه نسل قبلی خود خواهد بود و در واقع با ظاهری شبیه به اپل واچ نسل ۷ به بازار عرضه می شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک افشاگر خبرهای فناوری با نام کاربری ShrimpApplePro در توییتر اعلام کرد اطلاعات نهایی در مورد اپل واچ سری ۸ نشان می‌دهد این سری از ساعت های هوشمند اپل طراحی جدیدی نخواهند داشت و از نظر ظاهری مشابه ساعت های هوشمند نسل ۷ خواهد بود. به گفته این افشاگر جنس بدنه این ساعت ها از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ است و قرار است اپل آنها را در ابعاد ۴۱ و ۴۵ میلیمتری بفروش برساند.

نسخه استاندارد اپل واچ سری ۸ نیز بدون بدنه تیتانیومی عرضه می شود و تنها مدل پرو با گزینه های رنگی متفاوت و بدنه تیتانیومی ارائه خواهد شد. اپل قصد دارد تولید انبوه سری ۸ ساعت های هوشمند خود را از ماه آگوست آغاز کند و احتمالاً معرفی این محصول در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. البته تمام این اخبار به صورت شایعه و در حد گمانه زنی میباشد.

با توجه به سیاست اپل در طراحی محصولات خود باز طراحی اپل واچ ۲۰۲۲ در مدل ۲۰۲۱ دور از ذهن خواهد بود. البته پیش از این شایعاتی در مورد طراحی متفاوت اپل واچ نسل جدید منتشر شده بود که اکنون مشخص شد این محصول با تغییرات جزئی نسبت به نسل قبل عرضه میشود. تنها نسخه بازطراحی شده نسل جدید ساعت های هوشمند اپل از خانواده پرو خواهد بود که ممکن است از نظر ظاهری تفاوت هایی نسبت به مدل استاندارد داشته باشد.