اپل خود را برای عرضه محصولات بیشمار در طی یکسال آینده آماده می کند

اپل خود را برای عرضه محصولات بیشمار در طی یکسال آینده آماده می کند

اپل قصد دارد طی پاییز آینده و اوایل سال ۲۰۲۳ طیف متنوعی از محصولات شامل گوشی های سری آیفون ۱۴ تا هدست واقعیت ترکیبی را معرفی کند. در حالیکه این شرکت در سال های اخیر در بازه های زمانی مختلف محصولات خود را رونمایی کرده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مارک گورمن از بلومبرگ در گزارش اخیر خود از محصولات جدید ساخت اپل نام برده که احتمالا طی ماه‌های آینده وارد بازار میشود.

یکی از محصولات اصلی اپل که بزودی از آن رونمایی خواهد کرد نسخه های مختلف از چیپ M2 به همراه محصولات متنوع مجهز به آن خواهد بود. این محصولات شامل مک مینی M2، مک مینی M2 پرو، مک بوک 14 و 16 اینچی M2 پرو و M2 مکس خواهد بود. همچنین طبق این گزارش اپل روی تراشه نسل جدید یعنی چیپ M3 کار میکند و احتمالاً تا سال آینده آنها را در مک بوک ایر ۱۳ و ۱۵ اینچی نیز به کار خواهد برد. از طرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل نیز در کنار محصولات دارای تراشه M2 معرفی می شود.

محصول بعدی مربوط به نسل جدید آیفون ها خواهد بود که امسال نیز طبق روال هرساله سری آیفون ۱۴ رونمایی می شود. با این تفاوت که در نسل جدید دیگر خبری از آیفون مدل مینی نیست و آیفون ۱۴ پلاس یا مکس به جای آن عرضه خواهد شد که همگی از تراشه A14 بهره می برند. به گفته گورمن از مهم ترین محصول اپل که به زودی معرفی خواهد شد سری آیپد های پرفروش است. احتمالا امسال نیز چندین آیپد جدید برای عرضه آماده شده است که با تراشه M2 به روز رسانی می شوند.

محصول دیگر کوپرنیتی ها ساعت هوشمند اپل واچ سری ۸ است که همراه با سری جدید اپل واچ SE و یک ساعت جان سخت عرضه خواهد شد. همچنین در پاییز امسال اپل نسخه جدید اپل تی وی مجهز به تراشه A14 و رم بیشتر را با قابلیت های گیمینگ در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

طی چند ماه آینده باید منتظر  ایرپاد پرو نسل جدید هم باشیم که احتمالاً با تراشه جدید عرضه خواهد شد. طبق گزارش منتشرشده در بلومبرگ پاییز امسال و طی ماه های آینده اپل محصولات زیادی را برای رونمایی خواهد داشت که به نظر می رسد یکی از شلوغ ترین سال های این شرکت با محصولات متنوع خواهد بود.