اولین فروشگاه فیزیکی متا در کالیفرنیا راه اندازی می شود

اولین فروشگاه فیزیکی متا در کالیفرنیا راه اندازی می شود

تا دو هفته دیگر اولین فروشگاه سخت افزاری متا در برلینگیم کالیفرنیا راه اندازی می شود. در این فروشگاه بازدیدکنندگان می توانند ویدئو فون های پرتال و هدست های واقعیت مجازی کوئست را آزمایش کنند. همچنین در این فروشگاه امکان دموی عینک هوشمند    Ray-Ban Stories وجود دارد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، هدف از راه اندازی فروشگاهی سخت افزارهای متا آزمایش محصولات مختلف این شرکت خواهد بود. همچنین امکان تست قابلیت های تماس ویدیویی در دستگاه های پرتابل در این مرکز وجود دارد برخی نرم افزارهای کوئست 2 از جمله Beat Saber ،GOLF+ ،Real VR Fishing و Supernatural در این فضا توسط کاربران امتحان خواهند شد.

بازدیدکنندگان می‌توانند عینک های ری-بن را نیز در سبک های مختلف امتحان کرده و قابلیت های آن را آزمایش کنند. افتتاح چنین فروشگاهی توسط متا از اقدامات مهم این شرکت برای ورود به بازار فروش سخت افزار و محصولات فیزیکی محسوب می شود. پیش از این گوگل نیز تلاش کرد تا برای به نمایش گذاشتن محصولات خود اولین خرده فروشی خود را افتتاح کند.

علاوه بر آن احتمالا متا از این فروشگاه برای نمایش دیگر محصولات خود در آینده در پروژه های واقعیت مجازی و افزوده استفاده خواهد کرد. این فروشگاه می تواند به ارزیابی بازخورد کاربران نسبت به محصولات این شرکت کمک کند.