اعضای حذف شده گروه ها در واتساپ قابل مشاهده می شوند

اعضای حذف شده گروه ها در واتساپ قابل مشاهده می شوند

قابلیت جدید واتساپ امکان مشاهده لیست اعضای حذف شده گروه ها را به وجود می آورد. اکنون واتساپ در پی ایجاد یک قابلیت دیگر، مدیریت گروه ها را آسان تر خواهد کرد. طبق گزارش‌های منتشر شده این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تا اعضایی که گروه را ترک کرده اند یا حذف شده اند قابل مشاهده باشند. در حال حاضر نسخه جدید بتا واتساپ در iOS به این قابلیت مجهز شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیام رسان واتساپ هم اکنون چندین قابلیت دیگر مانند آواتار های سفارشی را در حال آماده سازی دارد تا ازطریق آن بتواند تجربه کاربری را افزایش دهد. بطور همزمان این بهبود تجربه در گروه ها نیز اجرا می شود. این پیام رسان در نسخه بتای جدید خود امکان مشاهده لیست اعضایی که گروه را ترک کرده اند به کاربر می دهد.

لیست Past Participants از طریق تنظیمات گروه قابل دسترسی خواهد بود. علاوه بر آن واتساپ قصد دارد جستجوی دقیق اعضای حذف شده را نیز در اختیار کاربر قرار دهد. این ویژگی در گروه‌های دارای اعضای زیاد بسیار مورد استفاده خواهد بود. همچنین در نسخه بتا در صورت حذف یک عضو یا ترک آن اعضای عادی امکان مشاهده این اتفاق را نخواهند داشت و تنها مدیرهای گروه اعلان های آن را دریافت خواهند کرد. این ویژگی در حالی در واتساپ اجرایی می شود که دیگر پیام رسان ها مانند تلگرام پیش از این، قابلیت مشابه را به کاربران ارائه کرده بودند.