استفاده از هوش مصنوعی گوگل برای داشتن یک مصاحبه شغلی موفقیت آمیز

استفاده از هوش مصنوعی گوگل برای داشتن یک مصاحبه شغلی موفقیت آمیز

هوش مصنوعی گوگل می تواند به افرادی که دنبال شغل هستند کمک کند. این افراد می‌توانند با استفاده از این سیستم، مصاحبه های شغلی را پیش از انجام آن تمرین کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هوش مصنوعی گوگلInterview Warmup با کمک الگوریتم های خود به افراد در مصاحبه شغلی کمک می کند. گوگل مدعی است این الگوریتم های هوش مصنوعی می‌تواند صد در صد در مصاحبه شغلی موثر باشد.

ابزار جدید گوگل به نام آماده شدن برای مصاحبه Interview Warmup مبتنی بر هوش مصنوعی است که به آماده شدن فرد برای مصاحبه شغلی در مشاغل مختلف کمک می کند. در این الگوریتم سوال های رایج مربوط به مصاحبه ها از کاربران پرسیده میشود و سپس پاسخ های دریافتی نیز تجزیه و تحلیل خواهد شد. بدین ترتیب در صورتی که کاربر بیش از حد از برخی کلمات خاص استفاده کند یا نیاز به صحبت بیشتر در مورد یک موضوع باشد هوش مصنوعی آن را تشخیص میدهد.

به گفته گوگل با استفاده از این ابزار می توان در مصاحبه های شغلی موفق بود و به این ترتیب به موقعیت های شغلی بهتری دست پیدا کرد. این شرکت قصد دارد در آینده این ابزار را با کمک داوطلبان بیشتر گسترش و توسعه داده و سوالات بیشتری برای مصاحبه شغلی در آن قرار دهد. در حال حاضر تنها کاربران ایالات متحده می‌توانند به این ابزار دسترسی داشته باشند.